20.8.11

Sevmemmedimse Vardır Bir Sebebi. Haribi Sebebi ne la ?

Ben herkesle anlaşan sohbet eden ettiği sohbetten haz alan bir insanım birini sevmiyorsam vardır bi sebebi! Ve ben amcamın karısını sevmiyorum hemde öyle böyle değil o konuşurken uyusam uykulara dalsam yok olsam yerin dibine girsem nasıl bi konuşma tarzı varsa fıtık ediyo beni ve galiba o da beni sevmiyo hissediyorum. Canım cicim çok iyi anlaşıyoruz modundayız ama içten bi savaş var aramızda ben neyden haz etmiyosam hepsini biliyo ezberlemiş kadın. Geçen yıl onların oturduğu şehirde gezmelere gittmiştim 42 gün kaldım ve onlarda 1 gün kaldım oda çin işkencesiyle ya nası bi verem kadınsa ille bize gelecen gelmiyorum diyorum amcama gaz veriyo onlara gitmedim diye beni hiç aramayan babaannem bile aradı o kadar yani sonunda gittim, gittim ama bi halt olmadı bi gün kaldım diye abartmıyorum 1 sene boyunca ne kadar telefonla konuştuysak hepsinde bana nisbetler yağdırıyo en sonunda tamam gelecem bre kadın kalacam sizde 10 15 gün yaparsın rahat bir şekilde işkence gözün doysun diyerek kendimi işkencenin kollarına attım. anlamadığım şu hiç anlaşamıyoruz ve ille beni yanına istiyo. Ve bu gün bizdeler iki çocuğu bir adet amca ve bir adet korkunç yenge! Bana yapmadığı işkence kalmadı geldikleri 3 gün oldu ama ömrümü yedi bitirdi, Ve amcamda öyle.
  Erkekler oyuncak hamur gibidir nasıl şekil verirsen öyle kalır.  Annesine bak kızını al diye bir söz vardırya bence annesine bak oğlunu al olması lazım erkek evlenene kadar annenin tıpkısıdır evlendikten sonra karısının kopyası olur. Amcamda öyle geçen gün bana ''Bambi şişmanlaşmışsın sen'' olcak şey mi lan bu hemde şişmanlaşmışsın sen diyo insan kilo aldın falan der üstelik zayıfladım gerizekalı şey kıvanç tatlıtuğu andıran suratına bi patlatıcam Bülent ersoyu andıracak!  Şu son 3 gündür bütün düzenim yıkıldı bitti gitti bilgisayara yaklaşamaz oldum bu gün bir oturdum pc'ye Arkamdan yengem Bambi yeter kalk ordan ! Diye emirler fışkırttı yüzüme yüzüme manyak karı oturup onunla ilgilenicem o kunuşucak ben dinliyicem ve bana anlatığı şey amcamla yatakta neler yaptığı gerizekalı hatun duymak isteyeceğim en son şey bu!

Ve sürekli peşimde telefonla konşuşuyorum odan çıkar çıkmaz tam karşımda kimle konuştun ha?? dışarı çıktım eve gelince nerdeydin ha?? pc'ye oturduğumda kiminle konuştun o kimin fotoğrafı ha? sürekli bi kollama halleri beni takipte her an gözetimindeyim.

Üstelik bu kadına herkez hayran. Evet herkez hayran annem, kolu komşu, o bu şu bi ben nefret etmiyorum tabiki benim gibi sevmeyenlerde var ama sayıları yok denecek kadar az. Ama ben bu kadını sevmeye çok çalıştım uğraştım uğraştım olmadı ben iyi olmaya çalışıyorum ama her defasında beni biraz daha verem etti en soununda aramızda iç savaşı ilan ettik.

Hem ben bi aralar misafir perverdim ama bunların gitmesini dört gözle bekliyorum Pazartesi günü gidecekler allam nolluur işleri çıksın erken gitsinler Amin.

5 yorum:

hemera-nyks dedi ki...

kıstır tenhaya döv :/

Nyks

BAMBİ dedi ki...

Evet yapmam gerek ama etine dolgun bişey üstüme bi oturursa iç organlarım ağzımdan çıkar

Profösör dedi ki...

Önemli olan onun seni sevmesi.. demekki o seni sevmiyor. Bu anlattığın yengenin pisikolojik sorunları olabilir. nsan kocasıyla yataktaki mahremini niye anlatır yeğenine. Aman dikkatli ol, başka amacı olmasın .. arana mesafe koymalısın..

BAMBİ dedi ki...

Hiç aklıma gelmemişti cidden piskolojik sorunlar var bunun. Başka amacı ne olabilirki :/

Profösör dedi ki...

Bu arada;

" Bir fotoğraf, bir ney dinletisi ve " Hakikat içinde bir rüya, rüya içinde hakikat" başlığını taşıyan yazımızı sayfamızda paylaşmak isterim."

http://mefkuremiz.blogspot.com/